Dětské tábory

Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /data/www/www_letni-snehulak_cz/wp-content/plugins/cws-pb/shortcodes.php on line 385 Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /data/www/www_letni-snehulak_cz/wp-content/plugins/cws-pb/shortcodes.php on line 386
Pro děti

Jsi holka nebo kluk a je ti 6 – 16 let? Nudíš se na klasických táborech? Hledáš tábor plný opravdových zážitků, super dobrodružství a nejen slibů? Chceš poznat nové kamarády nebo se setkat s těmi, které už znáš? Pokud ano, vydej se s Letním Sněhulákem na jeho dětský tábor a prožij každý den od budíčku do večerky v rytmu hudby, smíchu, zábavy a za tónu vysílání rádia Sněhulák.

Dětské tábory mají nesporně svůj přínos, ať už se konají v létě nebo v zimě. Zvolte pro děti zábavný dětský tábor s Fešákem Pínou a jeho roztančenou asistentkou. Oblíbený tábor pro děti Letní Sněhulák se koná každoročně a děti s ním můžou prožívat různá dobrodružství, tančit, zpívat, jednoduše si užívat mnoho dětské zábavy.

Pořád ještě váháš, jestli vyrazit s Letním Sněhulákem? Pak se podívej TADY, co všechno už holky a kluci na jeho táborech prožili.

Pro rodiče

Již 13 let připravuje Letní Sněhulák pro vaše děti táborové pobyty s aktivním a zážitkovým programem. Prověřená a kvalitní rekreační střediska se každoročně stávají domovem mnoha dětí.

Aktivity Letního Sněhuláka přesahují hranice České republiky, a proto jeho tábory nabízejí mnoho moderních atrakcí a technických vymožeností, které na jiných tuzemských táborech nejsou k viděn%A

LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků

Termín: 17. července 2016 – 30. července 2016
Místo konání: Rekreační středisko Lišice (okr. Plzeň – jih)
Cena: 4 990 Kč
Zaměření: Tábor plný zážitků

Na holky a kluky ve věku 6 až 16 let čeká na druhém běhu dětského tábora každodenní originální dobrodružství v čele s celotáborovou hrou PÁN PRSTENU. Sněhulky a sněhuláky se vydají čelit nástrahám, které na ně při cestě k hoře Osudu, přichystá všemocný čaroděj Sauron a jeho zvláštní poslové. Pod vedením hobitů Froda, Sama, Pipina, Smíška a celého společenstva prstenu prožijí neopakovatelné zážitky nejenom ve Středozemi.

Na co se mohou děti ještě těšit?
Na pestrý program od budíčku do večerky, kde nebude chybět mnoho adrenalinu, tématických kroužků, jako je sport, kreativita, tanec a zpěv. Těšit se mohou na mega zážitky – na let v ukotveném horkovzdušném balóně, na ukázky paraglidu s bonbónovým deštěm, na Den Evoluce, celodenní puťák s přespáním mimo tábor, fire show, barmanskou show nebo laserové diskotéky plné 3D efektů a obrazců.

Nejstarší děti se budou bát při noční bojovce – stezka odvahy, která bude plná nevšedních strašidelných úkolů. Menší děti si projdou pohádkovou trasu s oživlými pohádkovými postavičkami. Nebudou chybět nejrůznější sportovní hry nebo táboráky s opékáním. Svůj celodenní program si táborníci v průběhu druhého turnusu budou moci také několikrát zvolit úplně sami, neboť na ně čeká několik Dnů Velké volby.

Připravují se návštěvy známých osobností z TV obrazovek a návštěvy známých dnes oblíbených youtuberů. Programy budou doplněny velkou spoustou technických vychytávek. Na děti čekají čokoládové fontány s pravou teplou tekoucí čokoládou, nápojové fontány, profesionální světelné efekty, laser show a samozřejmě nebude chybět velkolepý ohňostroj, který se stane nezapomenutelným závěrem a správnou tečkou za proběhlým druhým turnusem.

Rekreační středisko Lišice
Rekreační areál se nachází v krásném prostředí v plzeňském kraji u obce Lišice.

Celý areál je velice prostorný a nabízí ubytování v několika typech chat a srubů. Celková kapacita 180 lůžek.

V letních měsících středisko slouží pro letní táborovou činnost. Výhradně pro dětské kolektivy a sportovní soustředění. V areálu jsou jen děti, nikoli “běžní rekreanti.“

Přírodní koupaliště je od rekreačního areálu vzdáleno 2 km.