Skvělá zpráva pro rodiče a hlavně děti

Skvělá zpráva pro rodiče a hlavně děti, které už netrpělivě vyhlížejí letní tábory. Radujeme se, letní dětské tábory se při zachování příznivé epidemiologické situace budou moci uskutečnit od 27. června. Proto S-tým pokračuje v přípravách zážitkového LDT Letní Sněhulák 2020 – Tábora plného zážitků!

Léto plné her a dobrodružství pod vlajkou Letního Sněhuláka vypukne 17. července v rekreačním středisku Vrbno (okr. Strakonice), které je plně zrekonstruované a splňuje tak provozně-hygienická opatření, které vydalo Ministerstvo zdravotnictví České republiky v rámci opatření pro letní táborovou sezónu 2020.

Celému programu bude vévodit pohádkově-fantastická celotáborová hra Putování do Rovníkokraje a zase zpět. Ta zavede všechny táborníky mezi opravdové skřítky. Setkají se také s čarodějem Faradonem a jeho sestrou Hildegardou. Nebudou chybět ani domácí čarodějničtí mazlíčci, a to draci Žižla a Pižla.

Ani další chystaný program nezůstává pozadu… Táborníky čeká Růžový den, pohádkový biograf, čarodějnický ples, táboráky s kytarou, diskotéky, puťák, Sněhulákoland s laserovými a světelnými efekty, oddílové programy, crazy vodní olympiáda, různá lesní dobrodružství a mnoho dalšího.

17. července se těšíme na všechny malé i velké táborníky!

Váš S-tým, Vaši SNĚHULÁCI

Zanechat komentář