Dětské pořady

Fešák Píno & FRIENDS

Dětské pořady a show s oblíbenými účinkujícími, jako je rozezpívaný Fešák Píno, roztančená Bóňa Bon Bóňa a superhrdina Fofrmen, jsou zárukou opravdové zábavy. Využijte také možnost navštívit se svými dítky show, která je plná písniček, tance, kouzel a samozřejmě těch neúžasnějších bonbónů. Dětské pořady s Fešákem Pínem a jeho správnou partou mohou zpestřit úvod a konec školního roku, ale i takové akce jako je Halloween, Vánoce, karneval nebo Dětský den.

Interaktivní a hudebně-zábavné pořady patří v České republice a na Slovensku k nejvíce žádaným. Profesionální umělci s uměleckým vzděláním jsou vždy zárukou správné volby.

Pořady přiváží kamarád bez hranic Fešák Píno, hvězda mezi bonbóny Bóňa BON Bóňa a malý velký superhrdina Fofrmen. Každou show je možné objednávat po celý rok v délkách 45 minut, 60 minut nebo 90 minut a jsou propracované tak, aby zaujaly děti každého věku a celé rodiny. Diváci se stávají součástí show, která je doplněna vtipnými scénkami, tancem, soutěžemi a velkou dávkou smíchu. V průběhu show i v jejím závěru pořadu si děti odnášejí krásné dárky jako milou vzpomínku na proběhlou akci.

Nabídka pořadů
Zahájení a ukončení školního roku
Halloween
Vánoce
Karneval
Velikonoce
Čarodějnice
Den dětí
Letní pořady
Adrenalinové atrakce
Moucha
Shoď ho!
Sumo
Kladina
Mega basket
Aquazorbing
Skákací hrad - velký