Dětské tábory

Pro děti

Jsi holka nebo kluk a je ti 6 – 16 let? Nudíš se na klasických táborech? Hledáš tábor plný opravdových zážitků, super dobrodružství a nejen slibů? Chceš poznat nové kamarády nebo se setkat s těmi, které už znáš? Pokud ano, vydej se s Letním Sněhulákem na jeho dětský tábor a prožij každý den od budíčku do večerky v rytmu hudby, smíchu, zábavy a za tónu vysílání rádia Sněhulák.

Dětské tábory mají nesporně svůj přínos, ať už se konají v létě nebo v zimě. Zvolte pro děti zábavný dětský tábor s Fešákem Pínou a jeho roztančenou asistentkou. Oblíbený tábor pro děti Letní Sněhulák se koná každoročně a děti s ním můžou prožívat různá dobrodružství, tančit, zpívat, jednoduše si užívat mnoho dětské zábavy.

Pořád ještě váháš, jestli vyrazit s Letním Sněhulákem? Pak se podívej TADY, co všechno už holky a kluci na jeho táborech prožili.

Pro rodiče

Již 15 let připravuje Letní Sněhulák pro vaše děti táborové pobyty s aktivním a zážitkovým programem. Prověřená a kvalitní rekreační střediska se každoročně stávají domovem mnoha dětí.

Aktivity Letního Sněhuláka přesahují hranice České republiky, a proto jeho tábory nabízejí mnoho moderních atrakcí a technických vymožeností, které na jiných tuzemských táborech nejsou k vidění.