Letní dětský tábor 2023

LDT Letní Sněhulák 2023

Lámete si hlavu tím, jak děti v létě zabavit? Ano? Tak to jste tu správně. Pošlete je na dětský letní tábor plný zážitků. Dětské tábory nemusí být vždy nuda! Záleží na tom, kdo je pořádá. Letní Sněhulák by však nedovolil, aby se děti v létě nudily. Proto připravujeme netradiční letní tábory plné bláznivých letních zážitků. Každý si zábavu představuje jinak. Ale děti ty přesně vědí, co je baví a umí si to náležitě užít. Naším cílem je jejich přání splnit na stopadesát procent. 🙂 Odměňte děti dětským táborem. Máme za sebou několikaleté zkušenosti, plné dětské radosti a zkušeností práce s nimi. O děti tak bude královsky postaráno. Ony se budou bavit a vy budete odpočívat.

Náš dětský tábor Letní Sněhulák není jen tak obyčejný tábor. Děti se zde baví neustále a prožívají spousty dobrodružství. Mohou si zatančit na laserové diskotéce, proletět se v horkovzušném balóně nebo prožít mega party na parníku na Vltavě. Tak neváhejte a zajistěte svým dětem co nejvíce letní zábavy.

Dětský tábor s Letním Sněhulákem

Že sněhuláci roztají ihned, jak skončí zima? Ten náš nikoli. Je tu pro děti také v létě a už teď má pro ně připravený skvělý program, na který děti jen tak nezapomenou. Dobrodružství může začít už dnes. Neváhejte ani chvilku a pošlete děti na tábor snů. Poznají nové zážitky, získají plno kamarádů a užijí si kouzelné letní dny díky nám. Program nebude žádná nuda. A co chystáme? Není to jen o plnění úkolů, ranní rozcvičce a dalších klasických táborových aktivitách. My děláme tábor, který děti baví a kam se rády vracejí. Což u klasických táborů nehrozí. Základem je příprava programu s nevšedními zážitky.

Dětský tábor stvořený na míru

Máte doma kluka nebo holku ve věku 8 až 16 let? Mladší děti /věk 6 – 7 let/ je možné přijmout po vzájemné domluvě/. Pak je pošlete k nám. Několik dní, které stráví s Letním Sněhulákem se pro ně stanou tím nejlepším a nejoriginálnějším letním zážitkem. I rodiče si zaslouží prázdniny a díky nám si je užijí. Vyplňte online formulář a nebo si napiště o papírovou přihlášku, kterou vám rádi zašleme. Ostatní už nechte na nás.


LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2023 – Tábor plný zážitků!

LDT Letní Sněhulák – 2023 je VYPRODANÝ. Pokud budete mít zájem, abychom vaše děti zařadili jako náhradníky, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Děkujeme a vážíme si vaší důvěry. 

Termín: neděle 16. července 2023 – pátek 28. července 2023
Místo: Rekreační středisko Vrbno (okr. Strakonice)

V neděli 16. července 2023 vyrazí na 200 táborníků na další sněhulákovský tábor.

Táborové dobrodružství zavede všechny děti do prazvláštního světa těch nejšílenějších bohů. Na majestátnou horu Olynf, kde žijí právě šílení, prozatím spící bohové. Božská komediální celotáborová hra v crazy stylu bude poutavým a hlavně zábavným dobrodružstvím pro malé i velké.

Podaří se dětem bohy probudit? Jaké bude jejich setkání se šílenými bohy? Podaří se dětem vrátit posvátný Olynf papá Fon Diorovi, který trpí rýmičkou a svůj Olynf nutně potřebuje? Jaké úkoly pro děti připraví další bohové jako je Fon Broadway, Hilda Fon Gulin nebo Fon Tele? Určitě záludné, ale hlavně vtipné.

Originální a vtipný příběh, bláznivé kostýmy, crazy propracované úkoly a velká porce legrace. To vše budou Šílení bohové. A je potřeba říci, že taková celotáborová hra tu ještě nebyla.

Letní Sněhulák připravuje každý rok mnoho programových vychytávek. Velkým programovým bonbónkem, který na žádném jiném dětském táboře v České republice (a troufáme si říci, že ani na žádném dětském táboře ve světě) k vidění nebyl, bude jedinečná DRONOVÁ SVĚTELNÁ SHOW. Desítky světelných dronů vzlétnou a zcela jistě ohromí všechny táborníky svým nebeským baletem na noční obloze. Obrovské až 100 metrové obrazce budou pro všechny nejen děti dechberoucím zážitkem. Uznejte sami, viděli jste na noční obloze jedoucí jízdní kolo, růži, srdce, letícího motýla, pyramidu nebo sněhuláka? Při dronové show na LDT Letní Sněhulák 2023 to bude možné.

Táborníky čeká ale i další pestrý program. A to každý den od budíčku do večerky. Děti se mohou těšit na havajskou diskotéku s ovocným rautem a čokoládovými fontánami nebo na sportovní den, kdy si vyzkouší netradiční sporty.

Vydáme se na puťák a přespíme pod širákem mimo tábor. Půjdeme na celodenní výlet do Blatné a navštívíme zámek Blatná. Nebudou chybět oddílové programy plné her, soutěží a sportu, táboráky s opékáním buřtů nebo diskotéky. Starší děti projdou také noční stezku odvahy.

Celý jeden den stráví táborníci v osmdesátkách. Ano, přesuneme se do osmdesátých let a to od rána do večera.

Sněhulky a sněhuláci se už nyní mohou těšit na koncert a vystoupení známých tváří a také na další ročník velmi oblíbeného tanečního festivalu Sněhulákoland, který bude plný světelných, laserových a jiných efektů.

Proto se, milé sněhulky a sněhuláci vydejte na další úžasné letní dobrodružství Letního Sněhuláka do rekreačního střediska Vrbno.

Těší se na Vás Letní Sněhulák a celý jeho S-tým!

PRO VÍCE INFORMACÍ VŽDY ROZKLIKNĚTE DANOU POLOŽKU

Rekreační středisko Vrbno
Rekreační areál Vrbno se nachází nedaleko stejnojmenné obce. Středisko leží v jižních Čechách v blízkosti města Blatná. Areál je umístěn na břehu rybníka Velký Pálenec a je obklopen lesy a rybníky. Malebná jihočeská příroda nabízí relaxaci v krásné přírodě. Dětský chatový tábor nabízí příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných čtyřlůžkových chatách. Celková kapacita areálu je 200 lůžek. Dále se ve středisku nachází nová, plně vybavená kuchyně a prostorná jídelna pro 100 strávníků. Správní budova s kanceláří vedoucích, klubovny, pro konání diskoték oborvská sportovní hala s pódiem, marodka a izolace dle platné legislativy, sociální zařízení a WC v dostatečném množství pro kluky a holky. V letních měsících slouží středisko pouze pro letní táborovou činnost. Výhradně pro dětské kolektivy. V areálu jsou jen děti, nikoli “běžní rekreanti.“ Koupání je zajištěno v čistém přilehlém rybníce nebo v obecním koupališti. Táborníci mají k dispozici také šlapadla, lodičky a s tím související aktivity.

Sedm důvodů, proč vyrazit na letní tábory Letního Sněhuláka
Profesionalita
Prověřený personál
Originalita
Zkušenost
Vybavení
Zážitek a dobrodružství
Pestrý program
Výhodou pobytů Letního Sněhuláka je realizace jednoho běhu v průběhu léta. Tímto může vždy zaručit nabízený program. Na rozdíl od pořadatelů, kteří v průběhu léta realizují mnoho dětských rekreací a aktivity pouze slibují. Nikdy nemohou dosáhnout kvality a originality programové náplně jako Letní Sněhulák. MY NESLIBUJEME, MY SLIBY PLNÍME.
Informace pro rodiče
Bezpečnost na LDT
Hlavní vedoucí
Zdravotní péče
Ubytování
Stravování
Doprava
Poprvé na táboře
Důležité rady pro první pobyt na táboře
Prosíme, neslibujte dítěti možný návrat z tábora, pokud se mu na něm nebude líbit. Děti mající tento slib žádají odvoz hned druhý den pobytu. Malým dětem nedávejte na tábor mobilní telefon. Často se tak stává, že rodičům volají 20x denně, např. že nemohou najít ponožku. Pokusme se společně naučit nejmenší táborníky samostatnosti. V případě nutnosti vám vždy dáme dítě k telefonu. Prosíme o respektování ostatních dětí, kterým rodiče nevolají. Telefonické hovory dětí vážně narušují běh tábora. Vytváří pocity lítosti také u ostatních. Případné rozhovory s rodiči jsou uskutečněné stranou od ostatních dětí. Nedoporučujeme návštěvy na táboře, a to především proto, že svou přítomností na táboře můžete způsobit dítěti i následnou stýskavost.
Nejčastější dotazy
Odkud jsou vedoucí táborových akcí?
Jak staré děti se vašich táborů účastní?
Může být dítě ubytováno s kamarádem?
Jaký program je připravený v případě nepříznivého počasí?
Jak mám zaplatit účastnický poplatek?
Když má dítě zdravotní omezení, dozví se to vedoucí jeho oddílu?
Může dítě přijet na tábor později nebo z něj odjet dříve?
Co když má dítě dietu, je diabetik nebo vegetarián?
Dítě bere pravidelně léky, je to problém?
Jaké kapesné mám dát dítěti na tábor?
Může si vzít dítě na tábor mobilní telefon?
Nenašli jste odpověď na váš dotaz?

Jsme připraveni vám jej kdykoliv zodpovědět na uvedených KONTAKTECH.

Korespondence
Jak správně číst dopisy z tábora od (především menších) dětí a jak na ně reagovat. Přijeďte si pro mě, už tady nechci být. I takový dopis může rodičům z tábora přijít. Skutečnost však nebývá tak horká, jak se zdá. První takový signál je potřeba brát s dostatečnou rezervou, neboť se dítě např. jen těžko aklimatizuje v neznámém prostředí. Tím, že si děti “stěžují”, že je všechno špatné, si píší o podporu a dávají najevo, že je jim smutno. Když se následně dovolá rodič vedoucím tábora, zjistí, že se vlastně nic tak hrozného neděje. Pokud je dítě smutné malou chvilku před usnutím a ve dne si normálně hraje s ostatními, není důvod pro něj jezdit. Aby smutek nebyl tak velký, přibalte dítěti jeho oblíbenou hračku. U malých děti se stýskání projevuje většinou v prvních dnech. Po pár dnech se nechají strhnout táborovým shonem a pestrým programem.