Letní dětský tábor 2018

Lámete si hlavu tím, jak děti v létě zabavit? Ano? Tak to jste tu správně. Pošlete je na dětský letní tábor plný zážitků. Dětské tábory nemusí být vždy nuda! Záleží na tom, kdo je pořádá. Letní Sněhulák by však nedovolil, aby se děti v létě nudily. Proto připravujeme netradiční letní tábory plné bláznivých letních zážitků. Každý si zábavu představuje jinak. Ale děti ty přesně vědí, co je baví a umí si to náležitě užít. Naším cílem je jejich přání splnit na stopadesát procent. 🙂 Odměňte děti dětským táborem. Máme za sebou několikaleté zkušenosti, plné dětské radosti a zkušeností práce s nimi. O děti tak bude královsky postaráno. Ony se budou bavit a vy budete odpočívat.

Náš dětský tábor Letní Sněhulák není jen tak obyčejný tábor. Děti se zde baví neustále a prožívají spousty dobrodružství. Mohou si zatančit na laserové diskotéce, proletět se v horkovzušném balóně nebo prožít mega party na parníku na Vltavě. Tak neváhejte a zajistěte svým dětem co nejvíce letní zábavy.

Dětský tábor s Letním Sněhulákem

Že sněhuláci roztají ihned, jak skončí zima? Ten náš nikoli. Je tu pro děti také v létě a už teď má pro ně připravený skvělý program, na který děti jen tak nezapomenou. Dobrodružství může začít už dnes. Neváhejte ani chvilku a pošlete děti na tábor snů. Poznají nové zážitky, získají plno kamarádů a užijí si kouzelné letní dny díky nám. Program nebude žádná nuda. A co chystáme? Není to jen o plnění úkolů, ranní rozcvičce a dalších klasických táborových aktivitách. My děláme tábor, který děti baví a kam se rády vracejí. Což u klasických táborů nehrozí. Základem je příprava programu s nevšedními zážitky.

Dětský tábor stvořený na míru

Máte doma kluka nebo holku ve věku 8 až 16 let? Mladší děti /věk 6 – 7 let/ je možné přijmout po vzájemné domluvě/. Pak je pošlete k nám. Několik dní, které stráví s Letním Sněhulákem se pro ně stanou tím nejlepším a nejoriginálnějším letním zážitkem. I rodiče si zaslouží prázdniny a díky nám si je užijí. Vyplňte online formulář a nebo si napiště o papírovou přihlášku, kterou vám rádi zašleme. Ostatní už nechte na nás.


 LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2018 – Tábor plný zážitků!

Termín: neděle 15. července 2018 – sobota 28. července 2018

Dlouho očekávané informace o LDT Letní Sněhulák 2018 – Táboře plném zážitků! jsou zde.

Své brány otevírá další sněhulákovský letní tábor přinášející nezapomenutelné a originální táborové zážitky.

Celému létu bude vévodit tajemná Sněhulákovka /celotáborová hra/ s názvem MAFIE, která děti přenese do poloviny 19. století. Sněhulákovka bude plná nejrůznějších zvratů a děti si zahrají na detektivy vyšetřující a řešící zapeklité detektivní případy. Podaří se jim objasnit záhadu ztraceného trezoru nebo získat telefonní kontakt na důležitého svědka? Rozluští tajné šifry a zneškodní nástražné systémy, které šéfové mafie připraví? To zjistí až při samotném letním dobrodružství. 🙂

U obce Lišice v okrese Plzeň – jih toho táborníci zažijí mnohem více. Připravena je mega show ve znamení velkých sportovních výkonů, kdy děti změří své síly s vedoucími.

Úspěšný táborový hudební festival Sněhulákoland bude psát 2. ročník a opět nebude chybět salva světel, laserů, pyrotechniky, skvělé muziky, videoprojekce, úžasných DJů a táborníků, kteří protančí několik hodin v rytmu taneční hudby.

V roce 2018 nezapomeneme ani na klasické táborové programy, jako jsou táboráky s opékáním, celodenní výlet, puťák s přespáním pod širákem, sportovní aktivity, oddílové programy, stezku odvahy, i orientační běhy.

Originálním programem bude novinka a to počítačový turnaj PLAYon, kterého se děti se zájmem zúčastní. Vítězové se mohou těšit na postup do finále, které se odehraje na velkoplošné projekci a na bezva výhry.

Připravují se také speciální diskotéky – zvířecí se zvířátky a speciálním rautem, s čokoládovými fontánami a výbornou tekoucí čokoládou. Pyžamová diskotéka přinese tombolu, polštářovou bitvu, mlsání večerních marschmelounů a sušenek, k tomu popíjení famózního kakaa.

A co děti ještě čeká?
Letní kino s premiérou filmu vedoucích, s typickými pochutinami multiplexů jako je popcornem, nachos, apod. Je připraven Volitelný den, kde si každé dítko vybere program, kterého se bude v daném dni účastnit. Sranda a zábava čeká na všechny v průběhu Dne naruby, při táborové pouti nebo při blbnutí na adrenalinových a zábavních atrakcích. Nad to vše dorazí i známé tváře nejen z televizních obrazovek.

Programy budou doplněny spoustou technických vychytávek, jako jsou profesionální světelné efekty, laser show, velkoplošné projekce, videomapping, ohňostroje a další zajímavosti. 🙂

Léto zcela jinak a každý den v rytmu hudby, smíchu a zábavy prožije na 150 táborníků z celé České republiky na LDT Letní Sněhulák 2018 – na Táboře plném zážitků!

Ale to stále není všechno!

Proto neváhejte a vydejte se na LDT Letní Sněhulák 2018 – na Tábor plný zážitků!

PRO VÍCE INFORMACÍ VŽDY ROZKLIKNĚTE DANOU POLOŽKU

Rekreační středisko Lišice
Rekreační areál Lišice se nachází v krásném lesním prostředí nedaleko stejnojmenné obce. Středisko leží mezi obcí Lišice a Předenice v okrese Plzeň – jih. Dětský chatový tábor nabízí příjemné ubytování ve čtyřlůžkových chatách a chatových srubech pro 8 – 12 osob. Celková kapacita areálu je 180 lůžek. Dále se ve středisku nachází plně vybavená kuchyně a prostorná jídelna, hlavní budova s kanceláří vedoucích, společenská místnost pro konání diskoték, marodka a izolace, sociální zařízení a WC v dostatečném množství pro kluky a holky. V letních měsících slouží středisko pouze pro letní táborovou činnost. Výhradně pro dětské kolektivy. V areálu jsou jen děti, nikoli “běžní rekreanti.“ Přírodní koupaliště se nachází několik km od střediska.

Sedm důvodů, proč vyrazit na letní tábory Letního Sněhuláka
Profesionalita
Prověřený personál
Originalita
Zkušenost
Vybavení
Zážitek a dobrodružství
Pestrý program
Výhodou pobytů Letního Sněhuláka je realizace jednoho běhu v průběhu léta. Tímto může vždy zaručit nabízený program. Na rozdíl od pořadatelů, kteří v průběhu léta realizují mnoho dětských rekreací a aktivity pouze slibují. Nikdy nemohou dosáhnout kvality a originality programové náplně jako Letní Sněhulák. MY NESLIBUJEME, MY SLIBY PLNÍME.
Informace pro rodiče
Bezpečnost na LDT
Hlavní vedoucí
Zdravotní péče
Ubytování
Stravování
Doprava
Poprvé na táboře
Důležité rady pro první pobyt na táboře
Prosíme, neslibujte dítěti možný návrat z tábora, pokud se mu na něm nebude líbit. Děti mající tento slib žádají odvoz hned druhý den pobytu. Malým dětem nedávejte na tábor mobilní telefon. Často se tak stává, že rodičům volají 20x denně, např. že nemohou najít ponožku. Pokusme se společně naučit nejmenší táborníky samostatnosti. V případě nutnosti vám vždy dáme dítě k telefonu. Prosíme o respektování ostatních dětí, kterým rodiče nevolají. Telefonické hovory dětí vážně narušují běh tábora. Vytváří pocity lítosti také u ostatních. Případné rozhovory s rodiči jsou uskutečněné stranou od ostatních dětí. Nedoporučujeme návštěvy na táboře, a to především proto, že svou přítomností na táboře můžete způsobit dítěti i následnou stýskavost.
Nejčastější dotazy
Odkud jsou vedoucí táborových akcí?
Jak staré děti se vašich táborů účastní?
Může být dítě ubytováno s kamarádem?
Jaký program je připravený v případě nepříznivého počasí?
Jak mám zaplatit účastnický poplatek?
Když má dítě zdravotní omezení, dozví se to vedoucí jeho oddílu?
Může dítě přijet na tábor později nebo z něj odjet dříve?
Co když má dítě dietu, je diabetik nebo vegetarián?
Dítě bere pravidelně léky, je to problém?
Jaké kapesné mám dát dítěti na tábor?
Může si vzít dítě na tábor mobilní telefon?
Nenašli jste odpověď na váš dotaz?
Jsme připraveni vám jej kdykoliv zodpovědět na uvedených KONTAKTECH.
Korespondence
Jak správně číst dopisy z tábora od (především menších) dětí a jak na ně reagovat. Přijeďte si pro mě, už tady nechci být. I takový dopis může rodičům z tábora přijít. Skutečnost však nebývá tak horká, jak se zdá. První takový signál je potřeba brát s dostatečnou rezervou, neboť se dítě např. jen těžko aklimatizuje v neznámém prostředí. Tím, že si děti “stěžují”, že je všechno špatné, si píší o podporu a dávají najevo, že je jim smutno. Když se následně dovolá rodič vedoucím tábora, zjistí, že se vlastně nic tak hrozného neděje. Pokud je dítě smutné malou chvilku před usnutím a ve dne si normálně hraje s ostatními, není důvod pro něj jezdit. Aby smutek nebyl tak velký, přibalte dítěti jeho oblíbenou hračku. U malých děti se stýskání projevuje většinou v prvních dnech. Po pár dnech se nechají strhnout táborovým shonem a pestrým programem.