Letní dětský tábor 2020

Lámete si hlavu tím, jak děti v létě zabavit? Ano? Tak to jste tu správně. Pošlete je na dětský letní tábor plný zážitků. Dětské tábory nemusí být vždy nuda! Záleží na tom, kdo je pořádá. Letní Sněhulák by však nedovolil, aby se děti v létě nudily. Proto připravujeme netradiční letní tábory plné bláznivých letních zážitků. Každý si zábavu představuje jinak. Ale děti ty přesně vědí, co je baví a umí si to náležitě užít. Naším cílem je jejich přání splnit na stopadesát procent. 🙂 Odměňte děti dětským táborem. Máme za sebou několikaleté zkušenosti, plné dětské radosti a zkušeností práce s nimi. O děti tak bude královsky postaráno. Ony se budou bavit a vy budete odpočívat.

Náš dětský tábor Letní Sněhulák není jen tak obyčejný tábor. Děti se zde baví neustále a prožívají spousty dobrodružství. Mohou si zatančit na laserové diskotéce, proletět se v horkovzušném balóně nebo prožít mega party na parníku na Vltavě. Tak neváhejte a zajistěte svým dětem co nejvíce letní zábavy.

Dětský tábor s Letním Sněhulákem

Že sněhuláci roztají ihned, jak skončí zima? Ten náš nikoli. Je tu pro děti také v létě a už teď má pro ně připravený skvělý program, na který děti jen tak nezapomenou. Dobrodružství může začít už dnes. Neváhejte ani chvilku a pošlete děti na tábor snů. Poznají nové zážitky, získají plno kamarádů a užijí si kouzelné letní dny díky nám. Program nebude žádná nuda. A co chystáme? Není to jen o plnění úkolů, ranní rozcvičce a dalších klasických táborových aktivitách. My děláme tábor, který děti baví a kam se rády vracejí. Což u klasických táborů nehrozí. Základem je příprava programu s nevšedními zážitky.

Dětský tábor stvořený na míru

Máte doma kluka nebo holku ve věku 8 až 16 let? Mladší děti /věk 6 – 7 let/ je možné přijmout po vzájemné domluvě/. Pak je pošlete k nám. Několik dní, které stráví s Letním Sněhulákem se pro ně stanou tím nejlepším a nejoriginálnějším letním zážitkem. I rodiče si zaslouží prázdniny a díky nám si je užijí. Vyplňte online formulář a nebo si napiště o papírovou přihlášku, kterou vám rádi zašleme. Ostatní už nechte na nás.


 LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2020 – Tábor plný zážitků!

Termín: pátek 17. července 2020 – čtvrtek 30. července 2020
Místo: Rekreační středisko Vrbno (okr. Strakonice)

POZOR – POZOR – POZOR – POZOR – POZOR
Vlivem restrikcím a situaci v České republice prodlužujeme zasílání záloh, doplatků, plateb, lékařských posudků s uzávěrkou 25. ČERVNA 2020. 

V pořadí již osmnáctý letní dětský tábor se odehraje v nově zrekonstruovaném rekreačním středisku Vrbno (okr. Strakonice).

V letošním roce zveme všechny sněhulky a sněhuláky do ztracené země skřítků, do světa čarodějnic a draků. Táborníci prožijí ve fantastické celotáborové hře Skřítkov dobrodružný příběh, kde se setkají s nejrůznějšími skřítky, čarodějnicí Hildegardou, s jejím poskokem Kejhalem, draky Žužlou, Pižlou a dalšími prapodivnými tvory. Společně se skřítky vstoupí do kouzelného lesa a ocitnou se na přísně tajném čarodějnickém plese s nejenom čarodějnickými pochutinami, čokoládovými fontánami a tekoucí čokoládou. Na táborníky čeká nefalšovaný pohádkový biograf a neuvěřitelný boj dobra se zlem, kde zcela jistě dobro zvítězí.

Na LDT Letní Sněhulák 2020 – Táboře plném zážitků! bude jeden program střídat druhý. Tak jako je to každý rok. Děti se mohou těšit na laserové diskotéky, puťák s přespáním mimo tábor, na celodenní výlet na zámek Blatná, orientační běhy, sportovní aktivity, na Ligu největšího Sněhuláka, na oddílové programy, adrenalinové atrakce, táboráky s opékáním, zábavnou hru Afrika nebo na soutěž krásy Miss a Missička Letního Sněhuláka.

I v roce 2020 se vrátí 4. ročník festivalu Sněhulákoland s množstvím laserových a světelných efektů, taneční hudbou a úžasnými DJs. Programovým bonbónkem bude koncert a vystoupení předních českých známých osobností nejen z televizních obrazovek. Protože areál leží u vlastního rybníka, jsou k dispozici šlapadla a lodičky (vždy za dozoru vedoucích). Nebude chybět ani koupání a bláznivá vodní olympiáda.

Sranda a zábava čeká na všechny při jednom z táborových dnů. Celý den v růžovém. Střediskem bude od rána do večera znít táborová hymna Růžový den. Děti ochutnají růžovou snídani, oběd i večeři. Součástí dne budou také růžové sporty, růžová diskotéka, či růžová pouť.

Programy budou doplněny spoustou technických vychytávek, jako jsou profesionální světelné efekty, laser show, velkoplošné projekce, videomapping, ohňostroje a další zajímavosti. 🙂

Léto zcela jinak a každý den v rytmu hudby, smíchu a zábavy prožije na 170 táborníků z celé České republiky na LDT Letní Sněhulák – na Táboře plném zážitků!

Ale to stále není všechno!

Proto neváhejte a vydejte se na LDT Letní Sněhulák – na Tábor plný zážitků!

PRO VÍCE INFORMACÍ VŽDY ROZKLIKNĚTE DANOU POLOŽKU

Rekreační středisko Vrbno
Rekreační areál Vrbno se nachází nedaleko stejnojmenné obce. Středisko leží v jižních Čechách v blízkosti města Blatná. Areál je umístěn na břehu rybníka Velký Pálenec a je obklopen lesy a rybníky. Malebná jihočeská příroda nabízí relaxaci v krásné přírodě. Dětský chatový tábor nabízí příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných čtyřlůžkových chatách. Celková kapacita areálu je 200 lůžek. Dále se ve středisku nachází nová, plně vybavená kuchyně a prostorná jídelna pro 100 strávníků. Správní budova s kanceláří vedoucích, klubovny, pro konání diskoték oborvská sportovní hala s pódiem, marodka a izolace dle platné legislativy, sociální zařízení a WC v dostatečném množství pro kluky a holky. V letních měsících slouží středisko pouze pro letní táborovou činnost. Výhradně pro dětské kolektivy. V areálu jsou jen děti, nikoli “běžní rekreanti.“ Koupání je zajištěno v čistém přilehlém rybníce nebo v obecním koupališti. Táborníci mají k dispozici také šlapadla, lodičky a s tím související aktivity.

Sedm důvodů, proč vyrazit na letní tábory Letního Sněhuláka
Profesionalita
Prověřený personál
Originalita
Zkušenost
Vybavení
Zážitek a dobrodružství
Pestrý program
Výhodou pobytů Letního Sněhuláka je realizace jednoho běhu v průběhu léta. Tímto může vždy zaručit nabízený program. Na rozdíl od pořadatelů, kteří v průběhu léta realizují mnoho dětských rekreací a aktivity pouze slibují. Nikdy nemohou dosáhnout kvality a originality programové náplně jako Letní Sněhulák. MY NESLIBUJEME, MY SLIBY PLNÍME.
Informace pro rodiče
Bezpečnost na LDT
Hlavní vedoucí
Zdravotní péče
Ubytování
Stravování
Doprava
Poprvé na táboře
Důležité rady pro první pobyt na táboře
Prosíme, neslibujte dítěti možný návrat z tábora, pokud se mu na něm nebude líbit. Děti mající tento slib žádají odvoz hned druhý den pobytu. Malým dětem nedávejte na tábor mobilní telefon. Často se tak stává, že rodičům volají 20x denně, např. že nemohou najít ponožku. Pokusme se společně naučit nejmenší táborníky samostatnosti. V případě nutnosti vám vždy dáme dítě k telefonu. Prosíme o respektování ostatních dětí, kterým rodiče nevolají. Telefonické hovory dětí vážně narušují běh tábora. Vytváří pocity lítosti také u ostatních. Případné rozhovory s rodiči jsou uskutečněné stranou od ostatních dětí. Nedoporučujeme návštěvy na táboře, a to především proto, že svou přítomností na táboře můžete způsobit dítěti i následnou stýskavost.
Nejčastější dotazy
Odkud jsou vedoucí táborových akcí?
Jak staré děti se vašich táborů účastní?
Může být dítě ubytováno s kamarádem?
Jaký program je připravený v případě nepříznivého počasí?
Jak mám zaplatit účastnický poplatek?
Když má dítě zdravotní omezení, dozví se to vedoucí jeho oddílu?
Může dítě přijet na tábor později nebo z něj odjet dříve?
Co když má dítě dietu, je diabetik nebo vegetarián?
Dítě bere pravidelně léky, je to problém?
Jaké kapesné mám dát dítěti na tábor?
Může si vzít dítě na tábor mobilní telefon?
Nenašli jste odpověď na váš dotaz?

Jsme připraveni vám jej kdykoliv zodpovědět na uvedených KONTAKTECH.

Korespondence
Jak správně číst dopisy z tábora od (především menších) dětí a jak na ně reagovat. Přijeďte si pro mě, už tady nechci být. I takový dopis může rodičům z tábora přijít. Skutečnost však nebývá tak horká, jak se zdá. První takový signál je potřeba brát s dostatečnou rezervou, neboť se dítě např. jen těžko aklimatizuje v neznámém prostředí. Tím, že si děti “stěžují”, že je všechno špatné, si píší o podporu a dávají najevo, že je jim smutno. Když se následně dovolá rodič vedoucím tábora, zjistí, že se vlastně nic tak hrozného neděje. Pokud je dítě smutné malou chvilku před usnutím a ve dne si normálně hraje s ostatními, není důvod pro něj jezdit. Aby smutek nebyl tak velký, přibalte dítěti jeho oblíbenou hračku. U malých děti se stýskání projevuje většinou v prvních dnech. Po pár dnech se nechají strhnout táborovým shonem a pestrým programem.