Letní dětské tábory plné zábavy

Letní dětské tábory s Letním Sněhulákem děti doslova milují. Je pro ně skvělé, že si mohou vyzkoušet některé nevšední typy zábavy, například se proletět v horkovzdušném balóně, protančit se laserovou diskotéku, projet se na vozítkách Mini Segway nebo v několikametrové limuzíně. Letní Sněhulák je dětský tábor, který uspokojí i nejnáročnější maminky a tatínky a hlavně jejich ratolesti.

kolaz-letni-tabory-plne-zabavy

Na léto se těší každé dítě. Zasloužený odpočinek po školním roce je to nejlepší období pro děti. Rodiče však mají situaci trochu složitější. Musí vymyslet program na léto. Jak naložit s letními prázdninami a zabavit děti? Zapomeňte na léto u televize a počítače. Zařiďte pro ně pořádné dobrodružství, na které budou vzpomínat. Letní dětské tábory jsou jako stvořené pro to, aby si děti užily dny plné zábavy, výletů, poznání i nových přátelství. A kde dostanou tohle všechno? Přece na letních dětských táborech. Skvělé léto může začít právě tady. Teplé letní dny by bylo škoda strávit doma, když na děti čeká plno zážitků s vrstevníky. Hry, tanec, zábava i sportovní aktivity si nemohou nechat děti ujít! Přihlašte je ještě dnes!

Letní dětské tábory pro holky a kluky

Připravte se na letní dětský tábor plný zážitků! A protože Letní Sněhulák nesmí chybět tam, kde je radost a zábava, pořádáme pro děti ideální léto, které si na plno užijí. A kdo se k nám může přihlásit? Kluci a holky od osmi /mladší děti bereme dle individuální domluvy/ do šestnácti let, kteří nechtějí klasický nudný tábor. Chtějí něco víc! To všechno nabízí právě Letní Sněhulák. Nebojte se, o vaše děti bude na 100% postaráno. A jak je to možné? Protože máme zkušenosti! Již mnoho let pořádáme pro děti aktivní a zážitkového letní dobrodružství doplněné programem. Ve střediscích si děti užijí plno zábavy. A to od rána do večera.

Jak se přihlásit na tábor?

Samotné přihlášení je velmi snadné. Máte dvě možnosti, jak zajistit dětem léto snů. K přihlášení je potřeba vyplnit přihlášku. To můžete udělat buď online nebo si ji vytisknout a vyplnit. Záleží na vás, co je příjemnější a pohodlnější. Nezapomeňte ani na potvrzení od lékaře. Těšíme se na všechny vaše dotazy a hlavně vyplněné přihlášky.

Doma už to děti znají! Pošlete je vstříc letní zábavě s Letním sněhulákem. U nás na Táboře plném zážitků je místo pro každého.