Letní tábory plné zážitků

Hurá, prázdniny jsou tady. Nejlepší období v roce začíná po rozdání vysvědčení a děti mají samozřejmě plno očekávání. Po čem asi touží? Přece po něčem zajímavém, po výjimečných dnech plných smíchu, zábavy, přátelství i netradičních zážitků. Něco takového však je třeba naplánovat dopředu. A kde na to vzít čas? Není třeba si dělat starosti. Pošlete děti na letní tábor. Jaký však vybrat z široké nabídky? Nespokojte se s nudnou klasikou. Dětem můžete zařídit mnohem víc. Stačí vyplnit přihlášku a poslat tak děti na několik dnů, které jim přinesou mnoho nezapomenutelných vzpomínek.

kolaz-letni-tabory-plne-zazitku

Ptáte se, co s dětmi o letních prázdninách? Pak máme jednoznačnou odpověď, kterou je Letní Sněhulák. Tento nevšední dětský letní tábor nabízí úplně jiné druhy zábavy, než ty, na které jsou vaše dítka zvyklá. Představte si, že se můžou například proletět v horkovzdušném balóně nebo se setkat se známými osobnostmi TV obrazovky.

Letní tábor je stvořený pro děti každého věku

Děti jsou ti nejnáročnější kritici, ale my jsme připraveni jejich očekávání naplnit. Proto už dlouho dopředu připravujeme každý rok bohatý program, který děti baví od rána do večera. A na co všechno se mnohou děti každý rok těšit? Jako každý rok chystáme pestrý program plný tématických kroužků, kreativity, sportovních aktivit, tance i zpěvu. Ale to není všechno. Nebudou chybět skvělé zážitky připravené dětem přímo na míru. Vše v jednom a vše jako záruka těch nejlepších dní v létě. Dejte dětem nezapomenutelné léto v naší společnosti. Letní tábory pro Vás pořádáme již desítky let.

Letní tábor – přihlašte děti ještě dnes

Přihlašte děti na tábor už dnes. Jako odměna za dobré známky nebo jen tak, pro radost. Důvodů není nikdy dost. Stačí vyplnit online formulář a přidat lékařské potvrzení. Nenechte děti nudit se doma. Pošlete je na tábor s Letním Sněhulákem, který zabaví všechny děti. Rádi se o vaše děti postaráme. LDT Letní Sněhulák – Tábor plný zážitků! je tou správnou volbou.

Jak se přihlásit na tábor?

Samotné přihlášení je velmi snadné. Máte dvě možnosti, jak zajistit dětem léto snů. K přihlášení je potřeba vyplnit přihlášku. To můžete udělat buď online nebo si ji vytisknout a vyplnit. Záleží na vás, co je příjemnější a pohodlnější. Nezapomeňte ani na potvrzení od lékaře. Těšíme se na všechny vaše dotazy a hlavně vyplněné přihlášky.