LDT Hvězda Bambilión 2012

Místo konání: Rekreační středisko Svatý Štěpán, Cheznovice /Rokycany/
Termín: 15. 7. 2012 – 29. 7. 2012

Sněhulky a sněhuláci se ocitli na sněhulákovské hvězdě Bambilión, kde je možné cokoliv. Na hvězdě, která plní sny a přání. Oslava desátých narozenin Letního Sněhuláka, kterých se účastnilo na 170 táborníků z mnoha krajů a měst České republiky byla velkolepá.

Děti měly na dosah ruky vojenské bojové Gripeny, které všechny ohromily průletem ve 150 metrech. Táborníky pobavil skvělý bavič Fešák Píno a jeho kamarádka Bóňa BON Bóňa. Dorazili také hosté ze světa zvířat – odborník na netopýry s poutavou besedou a sokolník s dravci. Všichni táborníci se vznesli do výšin v horkovzdušném balóně a absolvovali stezku odvahy na hradě Točník, kde přečkali noc a spali pod širákem.

Zážitkem byla Havajská párty na parníku v Praze. Na obou palubách parníku Czechie probíhala párty a tříhodinová plavba po Vltavě s pohledem na Prahu byl dokonalý. Na lodi nechybělo soutěžení, bohatý slaný i sladký raut s čokoládovými a nápojovými fontánami a jedinečná zábava. Ti nejlepší táborníci do Prahy vyrazili několika metrovou limuzínou Hummer a stali se z nich opravdové celebrity.

Nechyběl pohádkový les, výroba panenek pro UNICEF, letní kino s popcornem, adrenalinové atrakce, oddílové hry a soutěže, lanové městečko, táboráky, improvizační Partička, hvězdný orientační běh, Bambilion hledá talent, velkolepé diskotéky, formulové Grand Prix s obří autodráhou, výlet do sklárny Nižbor, projížďky na koních, ukázky paraglidu s bonbónovým deštěm, letové ukázky a prohlídka helikoptéry.

Do 14 dnů se vešlo tolik dobrodružství, zábavy a zážitků, které děti neprožijí ani za jeden rok.