LDT Letní Sněhulák 2016 – Tábor plný zážitků

Místo konání: Rekreační středisko Lišice /Plzeň – jih/
Termín: 17. 7. 2016 – 30. 7. 2016

Rekreační středisko Lišice v okrese Plzeň – jih se stalo domovem pro 150 táborníků, kteří do Lišic přijeli strávit další LDT Letní Sněhulák – Tábor plný zážitků. Vše odstartovalo 17. července seznamovací diskotékou otevírající velkolepý čtrnáctidenní program, který na všechny děti ve věku 6 – 16 let čekal. A že toho nebylo málo… Programu vévodila celotáborová hra Pán prstenu s poutavým příběhem a dokonalými kostýmy. Dokonalé kostýmy měl nejen sněhulákovský S-tým, ale také děti měly hobití kostýmky. Sněhulky a sněhuláci společně s Frodem a Společenstvem prstenu absolvovali cestu ze Středozemě až k hoře Osudu, kde zničili Prsten moci.

Letní dny byly plné sportu, legrace, smíchu a množství zážitků. Táborníci se proletěli v horkovzdušném balóně, setkali se s lvíčetem, malým kajmanem, i exotickým papouškem. Zazpívali si se zpěvákem Vojtaano jeho mega hit Budulínek vs. galantní jelen, který má na YouTube přes 5 miliónů shlédnutí. S mladou a nadějnou zpěvačkou Evou Matějovskou zpívali titulní song z pohádky Řachanda, kterou Eva nazpívala. Na Táboře plném zážitků také koncertoval zpěvák Tibor Žida nebo DJ Mr. Funky známý z nejrůznějších funky festivalů konajících se po celé Evropě.

Nechyběly oddílové programy, tématické kroužky – kreativita, sport a zálesák, stezka odvahy, fire show, pohádkový les, táboráky s opékáním, společenské hry Bingo, Chcete být milionářem, Letní Sněhulák má talent nebo soutěžní stoly, puťák s přespáním mimo tábor, barmanská show, turnaje ve fotbálku, deskových hrách, stolním tenise, fotbale i volejbale.

Dny plné zábavy a veselí byly doplněny pořádným adrenalinem, kdy táborníci řádili na atrakcích shoď ho!, moucha, skákací hrad, sumo, mega basket nebo na vozítkách Segway.

Velkým programovým dnem byl Den Evoluce. Ráno se táborníci probudili jako opice, nechyběla rozcvička s Tarzanem, ani ovocná snídaně, která byla rozvěšena na stromech po středisku.  Následoval přerod v neandrtálce, ozkoušení a výroba pravěkých zbraní. Pak žezlo převzal král s královnou a děti se ocitly ve středověku, kde nechyběla královská hostina a rytířská zápolení. Další částí dne bylo století páry. Večer se táborníci ocitli v současnosti na honosném plese v Opeře, kde nechyběl mega raut a spousty dobrot. Den Evoluce byl ukončen evolučním ohňostrojem.

Posledním bonbónkem LDT Letní Sněhulák 2016 – Tábora plného zážitků byla velkoplošná projekce všech zážitků, které děti zažily a velký závěrečný ohňostroj.