LDT Letní Sněhulák 2017 – Tábor plný zážitků

Místo konání: Rekreační středisko Lišice /Plzeň – jih/
Termín: 16. 7. 2017 – 29. 7. 2017

LDT Letní Sněhulák 2017 – Tábor plný zážitků! byl dalším nezapomenutelným dobrodružstvím, které S-tým pro sněhulky a sněhuláky připravil. 🙂 Děti toho zažily opravdu hodně. V průběhu 12 dní se vystřídalo na 5 různých témat – HOLLYWOOD, kde nechybělo natáčení filmů dle předem natočeného mini filmečku vedoucích, slavnostní ceremoniál a předávání Oscarů, halloweenská party na tajemném místě s nejrůznějšími pochutinami a lektvary.

V dalších dnech se všichni přesunuli do BUDOUCNOSTI. Tam na čekaly vypečené úkoly – jako vymyslet předmět pro budoucnost, projekt Budoucnost, setkání s mimozemskou civilizací, putování Vesmírem a zcela jedinečná dražba vedoucích. 😀 Poslední večer v Budoucnosti se všichni rozhýbali na 1. ročníku tanečního táborového festivalu Sněhulákoland s lasery, světly, pyrotechnikou, ohňostrojem, videomappingem a videoprojekcí. Salutovat, pochodovat, pořadová cvičení, opičí dráhu, paintball, airsoft, volbu Miss vojanda a Missák voják, návštěvu potápěče s úkázkou výstroje a výzbroje, opékání buřtů v přírodě si všichni zažili v tématu VOJÁCI. Gandalf, Frodo, Sam, Gimli, Aragorn, Legolas a další známé postavy provázeli táborníky při HOBITECH. Sportovalo se, mlsalo z čokoládových fontán, vyhrávalo v tombolách, vymýšlelo množství vtipných scének a nechyběla ani cesta Středozemí. Posledním tématem byla ZEMĚ FANTAZIE. Táborníci prošli různá království. Království Ohňů, Vodní království, království Barev, království Dobrot a další. Také dorazil klaun Miloň Huba, aby v království Smíchu všechny pobavil a rozesmál. Dětem se podařilo vyluštěním tajenky rozsvítit tajemný strom Fantazie.

Poslední programový táborový den patřil celodennímu výletu do Prahy. Nalodění na parník Czechie a tříhodinová plavba a party s rautem na Vltavě byla krásná tečka za celým výročním táborem. Po návratu do tábora proběhla tradiční prodloužená diskotéka, promítání fotek z uplynulých dní a závěrečný ohňostroj. Počasí nám přálo a tak si i poslední den užili všichni na sněhulákovské maximum. 🙂 Bambéééro!