LDT Na vlnách smíchu 2010

Místo konání: Rekreační středisko Roželov, Rožmitál pod Třemšínem /Příbram/
Termín: 1. 7. 2010 – 14. 7. 2010

Letní Sněhulák připravil fiktivní celotáborovou hru “Jeptiška”, kdy nechal v průběhu 14ti dní naplňovat legendu o zazděné jeptišce, která se váže k roželovskému zámečku, kde se letní tábor konal. Přípravy celotáborové hry trvaly dva roky a podíleli se na ní – Policie ČR, specialisté z Barrandovských filmových ateliérů na filmové triky a efekty, Příbramský deník a mnozí další…

V průběhu konání tábora se ve středisku děly divné věci. Vypadával elektrický proud, objevovaly se znamení – kruhy z kamenů a ohnivé kruhy v lese, woodoo panenky, v roželovském zámečku se ozývaly kroky, v noci byl z lesa slyšet křik ztracených houbařů a vrcholem bylo vyfocení jeptišky v průběhu oddílového focení… Jednalo se o tajnou hru, kdevšechny znamení byly předem pečlivě připravené. Vše do sebe skvěle zapadlo a tak byla vytvořena fikce o zazděné jeptišce, která nenechala ani jediného táborníka v poklidu.

Nechyběla laser show, slavnostní raut s čokoládovými fontánami s mnoha dobrotami, diskotéky, bojové hry, táboráky, koupání, ale také nefalšovaný cirkus s opravdovým klaunem, cvičenými pejsky a holoubky. Profesionální divadlozahrálo pohádku Plaváček, showman a bavič Fešák Píno pobavil děti a pomocí plyšákového katapultu vystřelil na 300 plyšových hraček. Ohnivou show přivezl Jafar – ex VyVolený, který ukázal své umění. Jedním z vrcholů bylotaké odhalení nového sněhulákovského maskota. Tím se stal obří nafukovacísněhulák.

Opět se celý tábor maximálně vydařil a na velké jeptiškovské dobrodružství budou malí i velcí táborníci dlouho vzpomínat.