LDT Údolí stínů 2011

Místo konání: Rekreační středisko Svatý Štěpán, Cheznovice /Rokycany/
Termín: 17. 7. 2011 – 30. 7. 2011

V Údolí stínů nechyběly programové vychytávky, efekty a zážitky ve dne i v noci. Na vojenském táboře zazpíval vítěz TV soutěže Česko hledá SuperStar zpěvák Zbyněk Drda.

Dorazili strážníci Městské policie Rokycany s ukázkou Musado, povídáním o policejní profesi a vozítky Segway, na kterých se i táborníci svezli. Přijeli profesionální záchranáři s ukázkami zásahu, jejich vybavením a ukázkou záchrany lidského života. Na vojenském táboře nechyběla vojenská policie, pyrotechnici s nejmodernějším vozidlem pro odstraňování výbušnin a robotem TeleMax, ale také hasiči se svými ukázkami a vozidly.

Hrál se paintball, střílelo se na terče paintballovými zbraněmi. Děti potěšil svou show Fešák Píno, Bóňa BON Bóňa a v průběhu jejich programu jeden z táborníků vyhrál zájezd pro celou rodinu do německého zábavného parku.

Sněhulky a sněhuláci se vypravili na základnu letecké záchranné služby, kde viděli ukázky letu záchranářských helikoptér. Při diskotékách nechyběly laserové a ohňové efekty, bubliny a bublinky z velkého výrobníku bublin, táboráky, stezka odvahy, ohňostroje a další nezapomenutelný program.