O nás

Letní Sněhulák – to jsou moderní programy pro děti a rodiny s dětmi. Jeho zábavné pořady v čele s kamarádem bez hranic Fešákem Pínem a hvězdou mezi bonbóny Bóňou BON Bóňou již vidělo na tisíce dětí.

Letní Sněhulák – to jsou tábory plné zážitků! To jsou pobyty nové generace určené všem, kteří chtějí prožít léto na maximum a zažít 14 denní táborovou jízdu.

Letní Sněhulák při organizování jeho akcí otevírá netušené možnosti, co vše je možné pro děti připravit a vymyslet. Jeho programy jsou neuvěřitelné a mnohdy se pohybují na pomezí fikce a reality.

Na sněhulákovských akcích je pokaždé mnoho věcí jinak. Skákají zde parašutisti, ve 150 metrech přelétávají bojové Gripeny, létá se v helikoptéře a horkovzdušném balóně, jezdí se v limuzíně Hummer, v Porsche, na vozítkách Segway nebo se pluje na parníku po Vltavě. Nechybí adrenalin, záchranáři, vojáci, pyrotechnici, kynologové, hasiči, policisté, laserové efekty, cirkus a hosté ze světa lidí i zvířat.

Každá akce Letního Sněhuláka je nezapomenutelnou jízdou s mořem úsměvů, dobrodružství, smíchu a zážitků, které všechny děti prostě musí zažít.